Garážová vrata Sekční vrata Brány Pohony

NOVINKY

 

NABÍDKA

 

NAPIŠTE NÁM

 

KONTAKT

 

REFERENCE


N O V I N K Y

Vrata křídlová

Základním prvkem křídlových vrat výráběných na míru je masivní a bezpečná konstrukce . Vrata se standartně otvírají ven, v garaži tedy nezabírají žádný prostor.

Vrata : Ocelový rám v základním nátěru osazeným hliníkovým U profilem. Křídlo vrat z ocelových panelů tlouštky 40mm výplní PUR , olemováno hliníkovými profily s gumovým těsněním a pantovým systémem. Možnosti výběru imitací , prosklení a vzhledu.

Zajímavé ceny!


Sekční vrata TOORS

Garážová sekční vrata TOORS jsou určena pro každodenní používání v garážích a jsou nepřehlédnutelnou součástí Vašeho rodinného domu.

Jednoduchost ovládání a minimální nároky na údržbu zaručují dlouhou životnost, spolehlivost a funkčnost.

Panely pro sekční garážová vrata jsou sendvičové konstrukce ze žárově pozinkovaného ocelového plechu o tloušťce 0,5 mm, vypěněné ekologickým polyuretanem o celkové síle 40 mm se součinitelem prostupu tepla U = 0,5 W/m2K . Vertikální a horizontální vedení je vyrobeno ze žárově pozinkovaného ocelového plechu o síle 1,5 mm.

Celý tento systém vyrobíme na zakázku v libovolném rozměru dle Vašeho přání. Moderní doplňky: elektrický pohon s dálkovým ovládáním, zabudovaná okna či průchozí dveře zvýší komfort Vašeho bydlení.

Bezpečnost má prioritu

Garážová vrata TOORS jsou certifikována dle nejnovějších evropských bezpečnostních norem. Ochrana proti sevření prstů, po stranách uzavřené vedení, pojistka proti pádu vrat při prasknutí pružiny, lanka uvnitř vedení.

Více prostoru - svislé otevírání vrat Vám poskytne maximum místa v garáži i před ní. Montáž vrat za otvorem nezmenší šíři průjezdu. Přizpůsobí se každému prostoru.

Garážová vrata výklopná
- křídlo a zárubeň jsou vyrobeny z uzavřených ocelových pozinkovaných profilů (šroubovná zárubeň)
- možnost zateplené verze se vstupními dveřmi v křídle vrat
- výroba na míru do max. rozměrů: šířka 4800 x výška 2500 (mm)
- možnost provedení vrat s prosklením či větracími mřížkami
- vrata lze instalovat i do netypizovaných rozměrů

Zajímavé ceny!

 

 

Rychloběžná vrata s kompaktním designem vhodná pro intenzivní provoz jsou dobrým řešením pro vstupní otvory s vysokým a plynulým provozem.
Kromě těchto vlastností se rychloběžnárolovací vrata Sector vyznačují integrovaným designem, ve kterém regulace, řízení a bezpečnostní zařízení tvoří jeden celek.
Kromě toho, že vrata Sector jsou velice ekonomická, jsou také konstrukčně vysoce pružná s transparentními nebo barevnými výměnnými sekcemi plachty. To znamená, že v případě zničení způsobeného nehodou se poškozené sekce dají snadno vyměnit.

 

 

Systémy oplocení
- Jednoduchá montáž
Jednoduchá montáž-systém se skládá z panelů a sloupků připravených pro montáž bez dodatečných prvků. To umožňuje oplocené různého terénu.
- Univerzálnost
Uplatní se při oplocování různých objektů jako jsou: parky, zahrady, školy, veřejná prostranství, podniky, sportovní objekty a podobně. Systém panelových drátěných oplocení obsahuje rovněž posuvná i dvoukřídlá vrata a branky.

 

 

Vjezdové brány


Křídlové brány


 

 

 

BENY

Stránky vytvořili: