Garážová vrataSekční vrataBrányPohony
NOVINKY
NABÍDKA
NAPIŠTE NÁM
KONTAKT
REFERENCE


G A R Á Ž O V Á   V R A T A
Obrázky jsou pouze ilustrativní. Naše nabídka je daleko širší!
Pro větší zobrazení klikněte na obrázek.

 

RYCHLOBĚŽNÁ VRATA

Sector

Rychloběžná vrata s kompaktním designem vhodná pro intenzivní provoz jsou dobrým řešením pro vstupní otvory s vysokým a plynulým provozem.

Zvětšit!Kromě toho, že vrata Sector jsou velice ekonomická, jsou také konstrukčně vysoce pružná s transparentními nebo barevnými výměnnými sekcemi plachty. To znamená, že v případě zničení způsobeného nehodou se poškozené sekce dají snadno vyměnit.

Vrata Sector se vyznačují následujícími vlastnostmi:

  • kompaktní kovovou konstrukcí z pozinkované oceli s práškovou povrchovou úpravou v široké škále barevných odstínů RAL nebo v provedení z nerezavějící oceli AISI 304 s úpravou hladký povrch.
  • prostorově úspornými rozměry, zejména z hlediska výšky a snadné montáže i v omezených prostorách.
  • samonosným rámem s integrovaným pohonem namontovaným již při výrobě.
  • bezpečnostním zakončením spodní sekce s pryžovým a hliníkovým profilem vyznačujícím se speciálním designem pro dobré utěsnění, který lze opatřit tlakovým spínačem nebo optoelektrickým zařízením.
  • zařízením pro automatické odblokování (APS) (na přání), které díky bateriím a protizávaží umožňuje ruční otevření vrat při výpadku elektrické energie.
  • zvláštní odolností proti větru u standardního provedení plachty díky vyztuýženým hliníkovým profilům sekcí.

Smart

Vrata SMART byla navržena s cílem vyvinout vrata, která jsou vysoce inteligentní a modulární, zabezpečit snadnější instalaci a Zvětšit!bezporuchovou funkčnost jednotlivých součástek. Robustní a kompaktní nosná konstrukce, originální motory, součásti a vynikající design; tyto rysy dělají vrata Smart spolehlivá, elegantní, ale především snadno a rychle seřiditelná a opravitelná.

Vrata SMART jsou opatřena velmi kompaktní nosnou konstrukcí s redukovanými rozměry. Konstrukce je velmi spolehlivá, elegantní a je dodávána v provedení pozinkovaná nebo nerezová ocel. Díky redukovaným rozměrům mohou být tato vrata instalována tam, kde je prostoru nedostatek.

Pohonná jednotka: umístění mimo vratovou konstrukci (standardně na levé straně) spolu s ručním bezpečnostním otvíráním, které se ovládá pomocí speciální pohybové tyče. Skládá se z kompletního motoru, převodové jednotky, brzdy a koncových spínačů. Nejdůležitější části jsou identické s částmi použitými ve starších typech vrat a tedy testovány a ověřeny.

SEKČNÍ VRATA
Sekční vrata se dodávají v dvouplášťovém provedení s 40mm izolací (tvrdá polyuretanová pěna bez freonů). Jednotlivé sekce z žárově pozinkovaného plechu jsou opatřeny základní povrchovou úpravou vypalovacím lakem v barvě bílé obdobné RAL 9016 s designem Woodgrain.

Sekční vrata jsou vybavena vodícími kolejničkami odolnými proti krutu a pojezdovými kladkami z plastické hmoty. Uvnitř umístěné svazky tří tažných pružin, stabilní uchycení lana a zdvojená tažní lanka zajišťují maximální bezpečnost proti zřícení.
Integorvaná ochrana proti sevření prstů a bezpečnost proti vloupání zajišťuje bezpečnostní závorování se speciálním zámkem.

Dvouplášťová vratová sekce, 40mm izolace, povrch prolisy nebo kazety v designu Woodgrain.

Sekční vrata se vyrábějí v jednoplášťovém a dvouplášťovém provedení (jádro z tvrdé polyuretanové pěny bez freonů) s ochranou proti skřípnutí prstů. Jednotlivé sekce jsou zhotoveny z žárově pozinkovaného jemného ocelového plechu, kde na venkovní straně je dvouvrstvá základní povrchová úprava vypalovacím lakem na bázi polyesterové v barevných odstínech dle volby zákazníka.
Dodávají se v designech Woodgrain a Stucco. Utěsnění garážových vrat je zajištěno prostřednictvím bočních těsnění, podlahového těsnění a těsnění nadpraží, jakož i u tepelně izolovaných vrat těsněním mezi jednotlivými sekcemi.

Tento nový skvělý výrobek Vám přináší značné výhody. Vyrábí se a dodává ve všech modifikacích a rozměrech jako klasická sekční garážová vrata.
K přednostem patří:
- rychlá montáž
- bezpečná ochrana prstů
- spolehlivé automatické vypínání
- supertichý chod vrat
- dvojnásobné zajištění vrat
- odblokování pohonu v interiéru

 
ROLOVACÍ VRATA

- vyrobeny z hliníkových komponentů
- vysoká životnost
- bezúdržbový provoz
- bezpečnost provozu
- minimální nároky na prostor
- snadná zaměnitelnost případných poškozených dílů
- tichý provoz
- různé barevné provedení lamel
- zateplené lamely PU pěnou
- možnost prosklených i větracích lamel

Rolovací garážová vrata se vyrábějí ve dvou provedeních:
- s lamelou BP55
- s lamelou BP77
- s lamelou BP100

CELOVÝKLOPNÁ VRATA

(jednoplášťová ocelová nezateplená SVI)

Výklopná vrata se dodávají pro jednotlivé i dvougaráže s možností dodání postranních dveří. Všechny díly jsou opatřeny základní povrchovou úpravou vypalovacími barvami RAL 9016, RAL 8014 nebo dle volby zákazníka.
- Rám výklopných vrat způsobilý pro montáž výplně ze strany stavebníka.

PROVEDENÍ PANELŮ

Provedení
 


lamela


kazeta

Struktury povrchu


woodgrain


stucco


hladký

Imitace dřeva + lakování


zlatý dub


tmavý dub


vzorník barev RAL

Doporučujeme: rovný (hladký) panel v provedení zlatý dub (tmavý, světlý).

Rádi vám zašleme cenovou nabídku.

 

BENY
Stránky vytvořili: Jitka Hazuková a Jan Skýpala