Garážová vrataSekční vrataBrányPohony
NOVINKY
NABÍDKA
NAPIŠTE NÁM
KONTAKT
REFERENCE


D Á L E   N A B Í Z Í M E
Obrázky jsou pouze ilustrativní. Naše nabídka je daleko širší!

 
VENKOVNÍ ROLETY
Zvětšit!Předokenní systém je stejně tak vhodný pro novostavby jako i pro renovované budovy. Myšlenka předokenního elementu je jednoduchá a geniální. Roletová schránka není montována nad ale před oknem. Tím nevznikají žádné tepelné mosty. To je optimální stavebně-fyzikální řešení. Dále je docíleno o mnoho lepši ochrany proti hluku v porovnání s překladovou schránkou. Venkovní revizní kryty umožňují následný servis rolety bez poškození stěny nebo tapet.

Roletovými elementy pod omítku je možné docílit pozoruhodných úspor v nákladech na topení. Po omítnutí není roletová schránka viditelná. Revizní kryt a vodící lišty mohou být dodány barevně sladěné s oknem.

Zvětšit!Rolety z komponentů se harmonicky začlení do celkového výrazu fasády. Vzhledem k barevné mnohotvárnosti je možné váš dům vybavit roletami v barvách podle vašich osobních požadavků.

Všechny provedení schránek jsou k dodání v barvách RAL. Kromě toho dodáváme roletové elementy s protlačovanými schránkami v různých odstínech elox.

 

PRŮMYSLOVÉ CLONY

Pruhové závěsy z měkčeného PVC slouží jako protiprůvanové clony, snižují tepelné ztráty v zimě, omezují úniky chladu z mrazicích boxů, zamezují vnikání prachu do objektů, mohou snížit hladinu hlučnosti, druhotně mohou sloužit jako další zdroj denního osvětlení.

Clony lze využívat dle konkrétní situace i do výšky 5-6 m. Důležité je vhodné nadimenzování clon dle tloušťky plastu a procenta překrytí jednotlivých pásů.

MARKÝZY

Dva druhy: Azur a Delta.

Zvětšit!AZUR je sluneční clona s dokonalým konstrukčním řešením. Základním prvkem konstrukce je nosný ocelový profil 35 x 35 mm, pomocí kterého je clona kompletně sestavena a předseřízena na montáž. K markýze je možno dodat různé typy konzol.

Kloubová ramena uchycená na nosném profilu zajišťují optimální napětí vysouvané látky. Konstrukce je lakovaná technologií vypalovaných práškových barev, v barvě bílé RAL 9010.

Zvětšit!Látky jsou vyrobeny ze 100% akrylového vlákna a vyznačují se dlouhou životností a stálobarevností. Výběr látek je z velkého množství moderních vzorů, včetně speciálních fasádních látek Soltis a Tabela. Cenová dostupnost, velmi dobrá funkčnost a spolehlivost předurčují AZUR pro zastínění teras rodinných domů.

DELTA je sluneční clona postavená na základě markýzy AZUR, ovšem bez nosné tyče.

VRATOVÉ IZOLAČNÍ PANELY

Nabízíme prefabrikované izolované panely vhodné pro montáž dělených (sekčních) garážových a průmyslových vrat. Jedná se o bezpečné panely - tzv. Securwall (SW) - v provedení kazeta nebo lamela. Panely mají speciálně zakulacený kraj proti přiskřípnutí prstů a jsou zpevněny ocelovými výztužemi, které zabezpečují dokonalé uchycení kování a ostatního příslušenství. Šířka panelů je 500 nebo 610 mm a základní délka 11,6 m.

Panely jsou vyrobeny z plechů o tloušťce 0,5 mm z galvanicky pozinkované oceli a natřeny ochranným nátěrem Metcolor. Jsou zpevněny ocelovými výztužemi, které zabezpečují dokonalé uchycení kování a ostatního příslušenství. Vnitřní izolaci tvoří 40 mm polyuretanová pěna o hustotě 42 kg/m3 bez obsahu CFC (= látky poškozující nebo ohrožující ozónovou vrstvu Země), která je odolná proti plísním, bakteriím a hmyzu, koeficient prostupu tepla K = 0,50 W/m2C°.


Rádi vám zašleme cenovou nabídku.

 

BENY
Stránky vytvořili: Jitka Hazuková a Jan Skýpala